Daily Archives: 9.6.2014

Jaký dopad na platby zdravotního pojistného bude mít ohlášené zvýšení minimální mzdy?

OTÁZKA:  Jaký dopad na platby pojistného zdravotní pojišťovně bude mít ohlášené zvýšení minimální mzdy na 9 000 Kč, o kterém se v poslední době hovoří?

Úřad práce zavede pravidla pro řešení útoků lidí

Na tři desítky fyzických napadení a stovky verbálních útoků zaznamenali během prvních pěti měsíců letošního roku zaměstnanci Úřadu práce ČR po celé republice. Agresivita klientů rapidně roste. Výsledkem je pak mnohdy zbytečný odchod kvalifikovaných zaměstnanců ÚP ČR, kteří už nemohou snášet trvalé napětí a stres na pracovišti.

Okamura: Politici stále jen jezdí do předražených ubytoven, ale nic nedělají

Tomio OKAMURA, předseda hnutí Úsvit kritizuje neustálé a bezvýsledné návštěvy politiků v sociálních ubytovnách. Podle něj měli už dávno jednat a zakročit. Také se mu nelíbí, že sociální demokraté zamítli jejich novelu zákona, která měla situaci řešit.   

Paskvil ministryně Marksové

 Ministerstvo práce přišlo s velkolepým plánem: firmy budou muset u veřejných zakázek povinně zaměstnat lidi bez práce. Podle zaměstnavatelů je to nesmysl.

Proč tak často na dovolené onemocníme?

Odpočítáváte čas do začátku dovolené? Nejspíš se těšíte na příjemný odpočinek, nicméně vaše tělo může na změnu rutiny zareagovat jak negativně, tak pozitivně. Zpravodajský server News.com.au se s pomocí odborníků snažil zjistit, jaká zdravotní rizika mohou dovolenou provázet a proč.

Švancarovy hlášky a hřiště pro tělesně postižené

V exhibičním a charitativním fotbalovém zápase Star Game na českodubském stadionu se v sobotu představila spousta osobností ze světa českého sportu i umění.