Daily Archives: 17.6.2014

Do konopných lékáren chodí nakupovat hodně seniorů

Senioři tvoří velkou část návštěvníků konopných lékáren a většina toho o konopí také hodně ví. Ukázala to anketa v síti 12 konopných lékáren, kde se prodávají výrobky z konopí setého.

Technika má pomoci seniorům, aby nemuseli omezovat aktivity

Krabička, která kontroluje aktivitu seniora a je schopna případně přivolat pomoc, a obdobně fungující aplikace pro chytrý telefon mají přispět k aktivnímu životu seniorů.

24hodinový závod vozíčkářů a choďáků

Představte si více než 100 borců, kteří celých 24 hodin běhají, plavou, jezdí na kole, lezou na horolezecké stěně a podobně. To všechno v jednom kuse a bez jediné přestávky. A navíc o víkendu u Českých Budějovic závodili po boku zdravých sportovců také vozíčkáři. Byla u toho i reportérka Iveta Dvořáková.

Dokážou dělat hotové zázraky

Helppes je pražská organizace, která se již léta zabývá výcvikem psů vodicích, asistenčních a signálních. Psi, kteří odtud odcházejí, dokážou takřka zázraky a pomáhají lidem v celé České republice.

KFC zaplatí léčbu dívky, jejíž zjizvený obličej vadil obsluze

Americký řetězec restaurací s rychlým občerstvením KFC věnuje 30.000 dolarů (přes 600.000 Kč) na léčbu tříleté dívky, která prý byla vykázána z pobočky KFC v americkém Jacksonu kvůli zohyzděnému obličeji. Ten vadil obsluze.