Daily Archives: 2.11.2015

Zach: Nežiju povrchní život

Martin Zach, muž roku 2009, se nerad vrací do minulosti. Přiznává, že žije mnohem plnohodnotnější život než před úrazem, po kterém skončil na invalidním vozíku.

Pomozte nemocným dětem. Charitativní aukce Deníku začíná už dnes!

Podepsaný dres fotbalistů FK Teplice a Slovanu Liberec, příklepovou vrtačku, pobyt v Penzionu Černodolský mlýn uprostřed Českého středohoří a řadu dalších věcí za hubičku můžete získat ve Velké charitativní aukci regionálních Deníků.

Charitativní akce Rozsviťme Ústí chce letos pomoci šesti dětem

Pomoci Kubíkovi, Elišce, Michálkovi, Matýskovi, Davídkovi a Danielovi chtějí organizátoři 7. ročníku charitativní akce Rozsviťme Ústí nad Labem, která se bude konat 22. prosince na Lidickém náměstí.

Letošní Motýlek patří muzikálům

V muzikálovém duchu se letos ponese v pořadí již devatenáctý ročník tradiční kopřivnické přehlídky Motýlek 2015.

Ať se hroty nebodnete do stehna či do žeber!

Kolébkou sledge hokeje je v České republice Zlín. Nadšenci tady založili tým už v roce 1999. Kdo by si myslel, že se „jenom vozí“ na ledě, pletl by se. Hrát sledge hokej je pěkná dřina.

Kdo neplatí měsíční zálohy na pojistné?

OTÁZKA:
Kdo neplatí měsíční zálohy na pojistné? Odpovídá Všeobecná zdravotní pojišťovna…

Jak je to s výměnou průkazů ZTP a ZTP/P, když mají neomezenou platnost?

Dotaz:
Jak je to s výměnou průkazů ZTP a ZTP/P, když mají neomezenou platnost?

Neziskové organizace bojují o peníze


Kromě pomoci potřebným musí neziskové organizace každoročně svádět boj o peníze na vlastní fungování. V kritické situaci se teď ocitlo třeba opavské dobrovolnické centrum Elim.

Jak získat označené stání pro auto?

Dotaz:
Jsem držitel průkazu ZTP. Můžete mi prosím poradit, jak označené stání pro moje auto získat, kam jít? Na dopravní sociálku?

Le Figaro: Jak žít s lakomcem?

Je těžké žít s člověkem, který není schopen vydat sebemenší peníz, aniž by ho přitom nezaléval ledový pot. Jak si vysvětlíme, že pro některé lidi je tak těžké sáhnout do peněženky? Kde se bere lakota a jak se chovat, jestliže žijeme s osobou, která vykazuje všechny známky lakomce? Odpovědi na tyto otázky se pokouší dát několik psychologů, které cituje francouzský list Le Figaro.