Daily Archives: 25.12.2015

Česká televize natočila historicky první pohádku ve znakovém jazyce

Česká televize natočila historicky první pohádku ve znakovém jazyce. Vánoční království je příběh princezny, která chtěla slavit Vánoce každý měsíc (foto).

Nesolidní registry dlužníků z lidí tahají peníze

Pokud řešíte problémy s registry dlužníků, máme pro vás dobrou zprávu. K podpisu prezidentovi míří novela zákona o ochraně spotřebitele. Cílí hlavně na nesolidní registry dlužníků, které jen z lidí tahají peníze.

Startovací byty pro paraplegiky

Praha 10 spustila unikátní projekt startovacích bytů pro paraplegiky. V nově zrekonstruovaném domě si mohou lidé, kteří jsou krátce po úrazu páteře, pronajmout bezbariérový byt na jeden rok.

Vsetín rozdělí peníze neziskovým organizacím

Vsetín rozdělí peníze neziskovým organizacím pracujícím v sociální oblasti. 15 vsetínských neziskovek dostane více jak pět milionů korun.

Janet Jacksonová odložila koncerty, musí na operaci

Americká zpěvačka Janet Jacksonová oznámila, že přerušuje turné k novému albu Unbreakable, protože musí podstoupit blíže neurčený chirurgický zákrok.

Australská vláda nakonec vydá víza rodině umírajícího Pákistánce

Australská vláda se slitovala nad rodinou umírajícího pákistánského studenta a rozhodla, že vydá jeho příbuzným víza.

Sibiřská zdravotní sestra zhubla a dostala náklaďák uhlí

Zdravotní sestra ze sibiřského města dostala ve čtvrtek nečekaný, ale užitečný dárek – náklaďák plný uhlí.

Zvědavci prý komplikovali zásah v nemocnici v Saúdské Arábii

Saúdskoarabské úřady dnes obvinily občany, že zkomplikovali záchranné práce při čtvrtečním požáru v nemocnici na jihu země. Uhořelo tam 25 lidí a přes 140 bylo zraněno.

Gott na facebooku popřál příznivcům krásné a klidné Vánoce

Karel Gott, který kvůli chemoterapii tráví Vánoce v nemocnici, prostřednictvím sociální sítě facebook pozdravil své příznivce a popřál jim krásné a klidné svátky.

S pumpou na ztuhlé svaly

Počet pacientů s dětskou mozkovou obrnou se v posledních letech nijak dramaticky nemění. Přibývají však nové metody, které jim mohou usnadnit život.