Daily Archives: 12.7.2016

Běhejme s EPP a pomozme hendikepovaným být „na koni“

Pomocí mobilní aplikace „eppky“ jste už vyběhali radost mnoha lidem, kteří neměli v životě takové štěstí jako my. Teď můžete pomoci dalším mladým sportovcům, kteří si pomocí akrobatické jízdy na koni plní svůj sen: trénovat v kolektivu kamarádů, neustále se zlepšovat a soutěžit na mistrovstvích. A to navzdory svému hendikepu.

Konec chátrání topolanské fary. Chtějí v ní garsonky pro zdravotně postižené

Nemá žádné využití. Brzy se v ní však zřejmě objeví řemeslníci a za vydatné podpory peněz z Evropské unie získá zázemí pro poskytování pečovatelské a ošetřovatelské služby. Roky nevyužívaná fara v Topolanech se totiž ocitla v hledáčku Charity Vyškov. Plánuje v ní bydlení pro zdravotně postižené a seniory.

ČSOB Leasing zavádí úvěr pro handicapované

ČSOB Leasing nabídl od července nový produkt. V rámci své politiky společenské odpovědnosti představuje nový typ spotřebitelského úvěru pro handicapované s názvem „Opatrovník“. Kromě úroku 2,2 % klienti získají povinné ručení a havarijní pojištění i řadu doplňkových asistenčních služeb.

V Zákupech tvoří duší

Záslužná akce probíhá každoročně na státním zámku Zákupy. Umělci, ať už zdraví či handicapovaní, tam spolu »tvoří duší«. Tak ostatně zní i název akce – Tvoříme duší.