Blíží se jeden z největších veletrhů pracovních příležitostí

Patříte mezi ty, kteří hledají nové zaměstnání? Právě vám bude určen veletrh pracovních příležitostí Profesia days. Koná se 23. a 24. října na výstavišti v Praze Letňanech. Pořadatelé připravili program i pro handicapované.

Stovky tisíc lidí po celé republice neúspěšně hledají zaměstnání. Někteří si myslí, že jim pomůže Úřad práce. Jiní každý den procházejí nabídky na internetu a rozesílají stovky životopisů. Ten, kdo to ale doopravdy s budoucností myslí vážně a uvědomuje si svou hodnotu, moc dobře ví, že musí vyrazit přímo za zaměstnavateli.

Na veletrhu se přitom můžete osobně setkat s personalisty desítek významných firem. Lidmi, kteří obvykle mají největší vliv na to, zda místo dostanete nebo ne. Výhodou veletrhu je, že můžete s personalisty komunikovat bez stresu z nějakého pohovoru, na němž se z pravidla lidé chovají nepřirozeně. Záleží tedy pouze na vašem vystupování a motivaci kvůli které si chcete nalézt zaměstnání.

„Naším cílem bylo získat nové kandidáty. Během prvního měsíce jsme dali nabídku 3 kandidátům, které jsme na veletrhu práce poznali a s dalšími jsme v jednání. Veletrh nám také posloužil jako zdroj zpětné vazby našich zákazníků,“ řekla o veletrhu práce Profesia days Radka Topinková ze společnosti Internet Mall, a.s.

Šanci mají i postižení

Někdo si řekne, že na veletrh nepůjde, když má nějaký handicap, protože netuší, čím by mohl personalisty zaujmout, čím je výjimečný oproti těm tisícům zdravých lidí. Opak je ale pravdou. Když osobně dorazíte na veletrh, pohovoříte si se zástupci firem, můžete si být jisti, že si budou pamatovat právě vás, protože jste něčím jiní a prokázali jste určitý druh odvahy.

Osobám zdravotně znevýhodněným se bude věnovat i část doprovodného programu, protože významné firmy si uvědomují, že handicapovaný, který doopravdy chce pracovat, má mnohdy větší motivaci než lidé, kteří nikdy moc překážek překonávat nemuseli.

Veletrh pracovních příležitostí Profesia Days
23. – 24. 10. 2013

Výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany
Beranových 667
199 00 Praha 9 – Letňany
Středa 10:00 – 19:00Čtvrtek 09:00 – 16:00
Vstupné je zdarma pro všechny návštěvníky
Web:
Veletrh práce Profesia days

Jiří Marek
invArena

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.