Handicapovaní sportovci se sešli v Ústí, zápolili v bowlingu

ilustrační foto: Flickr.com

Celostátní bowlingový turnaj handicapovaných sportovců se o víkendu uskutečnil v Ústí nad Labem.

Ústí n. L. – „Sešlo se nás celkem 38 hráčů a poprvé jsem byl rád, že se mi na poslední chvíli omluvilo devět lidí. Přijeli účastníci ze Slovácka, Lašska, Valašska, Chebska a i z dalších koutů České republiky. Nechyběl ani tradiční účastník na vozíku pan Bobek z Kladna,“ prozradil hlavní pořadatel turnaje Aleš Blažek.

Více než o výsledky šlo o přátelství mezi zúčastněnými sportovci. „Opět se sešla velmi dobrá parta. Přišli mezi nás dokonce i fandové svých kolegů a kolegyň a tak se po celé herně rozléhal smích a nadšené výkřiky radosti z povedených hodů,“ pochvaloval si Blažek a na závěr dodal: „Dodrželi jsme i tradici, že si každý z účastníků turnaje odnesl pěknou cenu. Ty nám věnoval Krajský úřad Ústeckého kraje, za což mu děkujeme.“

Výsledky: Vozíčkáři: 1. Jiří Bobek (Kladno), 2. Pavel Musil (Děčín), 3. Oldřich Popelka (Ústí n. L.). Bechtěrevici: Ženy: 1. Simona Sobotková (Hradec Králové). 2. Eva Frančáková (Aš), 3. Lenka Lukáčová (Ústí n. L.). Muži: 1. Milan Brabec (Lysá n. L.), 2. Francoa Bouteiller (Hradec Králové), 3. Petr Kumstát (Děčín).

PAVEL PŘIBYL
Ústecký deník
http://www.ustecky.denik.cz/

(Visited 2 times, 1 visits today)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.