Zasukované tkaničky opět v ulicích Olomouce

ilustrační foto: MorgueFile

Ve dnech 18. a 19. května 2015 proběhne sbírka s názvem Zasukované tkaničky. Olomoučtí vozíčkáři společně s dalšími dobrovolníky – studenty a herci Moravského divadla Olomouc, budou v ulicích měst rozdávat jako poděkování za finanční dary barevné svázané tkaničky.

Do zapečetěných přenosných kasiček s barevným logem je na sociální služby pro tělesně postižené možné přispět nejen v Olomouci, ale i v Zábřehu. Na podporu sbírky vystoupí v pondělí 18. května od 13 do 18 hodin na Horním náměstí v Olomouci hudební skupiny: Popová skupina Dětského domova v Olomouci, Fantajm, Faith No More Tribute a zpěvák Voxel, který získal ocenění ve Zlatém slavíkovi 2014. Přijďte si poslechnout dobrou muziku, podpořit účinkující a vytvořit pohodovou jarní atmosféru. Získané finanční prostředky budou použity na financování asistenční služby vozíčkářům.

Pokud na dvojice s kasičkami nenarazíte, můžete přispět i jiným způsobem: – dárcovskou SMS na tel. číslo 87777 s textem: DMS TKANICKA (cena 1 SMS je 30 Kč, obdarovaný obdrží 28,50 Kč) – bankovním převodem na účet sbírky č.: 1000100014/5500

Radniční listy
ilustrační foto: MorgueFile

(Visited 4 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.