Projekt Koruna za kilo

FTV Prima bude už tuto sobotu vysílat zprávy živě přímo z náměstí v Pardubicích. Postupně navštíví další česká města. V rámci této roadshow bude unikátní soutěž ve sběru starého elektra. A tím, že se do soutěže lidé zapojí, pomohou handicapovaným.

Prima FTV

Starý mobilní telefon, nefunkční fén, toustovač, kalkulačka nebo staré rádio. Zastaralé a mnohdy i nefunkční elektrozboží má doma určitě každý z nás. Pokud si lámete hlavu, co s takovými věcmi, máme pro vás řešení. Když je vhodíte do červených kontejnerů, pomůžete handicapovaným získat práci.

Martina ĎAĎOVÁ, mluvčí ASEKOL: Ve spolupráci s nadačním fondem Rovná šance spustili projekt Koruna za kilo a za každé vytřízené kilo a elektrozařízení v červených kontejnerech přispíváme jednou korunou na nadaci Rovná šance.

Václav KRÁSA, předseda NRZP: On má přesně to poslání, že má podporovat osoby se zdravotním postižením a jednou z těch věcí je také podporovat zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Martina ĎAĎOVÁ, ASEKOL: Na náměstí kromě bohatého programu bude umístěn i červený kontejner, do kterého lidé vlastně mohou přinést to vysloužilé elektrozařízení.

Aleš PÝCHA, šéf marketingu FTV Prima: Když lidé přinesou elektrozařízení přímo na jednu ze zastávek naší roadshow, tak nadační fond získá ne jednu korunu za každé vytřízené kilo, ale rovnou 10 korun.

Ten, kdo donese v rámci celé roadshow nejvíc kilo, vyhraje chytrý telefon. Soutěžit mezi sebou ale budou i jednotlivá města.

ĎAĎOVÁ, : První tři, která budou v žebříčku, kde vysbírají lidé nejvíce, ty odměníme šeky na charitativní účely.

Prima FTV

(Visited 7 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.