Oslavu narozenin si nejvyšší Čech moc neužil

foto: youtube.com

Nejvyšší Čech, Tomáš Pustina z Humpolce, slavil své osmatřicáté narozeniny. Bohužel si je ale moc neužil. Ani teď po třech letech od operace nohy se jeho stav pořád nezlepšuje. Problémy mu dělá ujít i pár kroků a reálně hrozí, že skončí na invalidním vozíku.

foto: youtube.com

I pár kroků po bytě, dojít jen z pokoje do kuchyně mu dělá obrovské problémy. Nejvyšší Čech Tomáš Pustina má stále v levé přesně před třemi lety operované noze zlomenou dlahu a ta se mu víc a víc bortí. Na novou operaci ale nemůže kvůli nezahojenému bércovému vředu.

Stav Tomáše se natolik zhoršil, že nejspíš skončí na invalidním vozíku. To, aby se vůbec mohl někam dostat, už si ho byl i vyzkoušet.

Alena PUSTINOVÁ, matka: nevím, jestli ho vůbec utlačím, jestli ho uvezu.

Ono vůbec třeba jen do postele dostat dvě stě dvacet tři centimetrů vysokého a sto osmdesát kilogramů vážícího obra, to je pořád fuška.

Nic jiného než pořídit invalidní vozík tak Tomášovi nejspíš nezbude. V létě nechce být jen zavřený doma. Plánuje třeba návštěvu humpoleckého hudebního festivalu. Hrát na něm totiž budou i jeho kamarádi, kapela Wohnout, a ty nechce propásnout.

Televize Nova

(Visited 6 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.