Gott byl v IKEM operován kvůli náhlé příhodě břišní

Zpěvák Karel Gott byl v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) operován kvůli náhlé příhodě břišní.

Média původně spekulovala, že zpěvák podstoupil operaci srdce. Gottův stav je nyní stabilizovaný, zotavuje se a rehabilituje.
Gott byl v IKEM přijat v neděli odpoledne. Jeho manželka Ivana na Facebooku uvedla, že mu bylo delší dobu nevolno. Po vyloučení kardiálních příčin musel zpěvák v úterý podstoupit operaci břicha. „Pan Gott žádá o respektování soukromí. Své příznivce a kolegy Karel Gott moc zdraví a děkuje za všechna povzbuzující přání k brzkému uzdravení,“ uvedla Stolzová.
Šestasedmdesátiletý Gott měl v létě problémy se srdeční arytmií. Jeho manželka na Facebooku uvedla, že ale nikdy neměl problémy se srdeční chlopní, jak tvrdila některá média. „Proto se o její operaci ani neuvažovalo. Léčil se pouze s arytmií a na ni pravidelně bere léky,“ napsala Gottová.
Zpěvák kvůli zdravotním problémům zrušil některé koncerty. V posledních týdnech ale absolvoval řadu akcí. Kromě několika koncertů pokřtil v září komplet pěti CD, který shromáždil jeho duety s českými a zahraničními interprety. V září mluvil Gott o tom, že připravuje své další album, které má vyjít za dva roky. V jeho diskografii doma i v zahraničí bude 289. v pořadí.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.