Pomozte nemocným dětem. Charitativní aukce Deníku začíná už dnes!

illustrator foto: g-point / stock.xchng

Podepsaný dres fotbalistů FK Teplice a Slovanu Liberec, příklepovou vrtačku, pobyt v Penzionu Černodolský mlýn uprostřed Českého středohoří a řadu dalších věcí za hubičku můžete získat ve Velké charitativní aukci regionálních Deníků.

Severní Čechy – Aukce startuje na našich webech právě dnes a potrvá do 15. listopadu. Máte příležitost získat s předstihem vánoční dárky a ještě pomoci dobré věci! Veškerý výtěžek z aukce bude věnován Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením, sídlící při Speciální základní škole, Mateřské škole a Praktické škole Pod Parkem 2788 v Ústí nad Labem. Děti z této školy to nemají vůbec lehké, každý den se srdnatě perou s nepřízní osudu. Peníze z aukce půjdou na nákup jejich rehabilitačních a relaxačních pomůcek. „Rádi bychom získali vybavení pro děti s těžkými psychiatrickými diagnózami a s poruchou autistického spektra,“ říká ředitelka školy Martina Brhelová. „Přála bych si dětem zařídit speciální relaxační místnost se světelnými efekty. Řada z nich má totiž takové poruchy, že nedokáží samy odpočívat, přitom denně vydají mnohem více energie než zdravé děti,“ dodává speciální pedagožka Šárka Pailová. Aukce je doprovodnou akcí k futsalovému turnaji Lokomotif Cup, jehož 3. ročník se v Ústí nad Labem uskuteční 19. prosince. Veškerý výtěžek z turnaje tj. za startovné týmů, občerstvení a tombolu půjde také těmto dětem. Organizátorům turnaje, jehož hlavním partnerem je Ústecký deník, se za předchozí dva roky povedlo vybrat téměř 41 tisíc Kč. „Díky nim jsme dětem mohli pořídit věci, na které škola neměla peníze. Za loňský příspěvek jsme nakoupili několik druhů speciálních manipulačních panelů a kuličkodrah, které jsou vhodné pro děti s různými druhy postižení. Panely pomáhají rozvíjet zrakové vnímání, jemnou a hrubou motoriku či koncentraci pozornosti,“ vysvětluje vděčně Brhelová. „Naše škola je ráda za jakoukoliv finanční podporu.“

A jak na to? Je to snadné! Ze seznamu, který např. v Ústeckém deníku najdete pod www.usteckydenik.cz/aukce, si vyberte produkt, o který máte zájem a zašlete nám výši své nabídky. Výše minimálního příhozu u všech produktů v nabídce činí 30 korun. Příhozy budeme každý den aktualizovat. Podrobná pravidla najdete pod aukcí.

Liberecký deník
http://www.liberecky.denik.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.