Actipatch: inovativní produkt na léčbu bolesti

Začátkem roku uvedla společnost easyMed na trh produkt Actipatch, který si již získal oblibu v USA, Kanadě i zemích Evropy.

Actipatch vyrábí americká společnost Bio-Electronics, sídlící ve městě Frederick, ve státě Maryland v USA.
Výrobek byl oceněn jako Nejlepší inovativní výrobek roku v oblasti zdravotnických prostředků. Tato cena je každoročně udělována prestižním časopisem The Wall Street Journal a hodnotící komise je sestavena z týmu vědců, lékařů, novinářů a rovněž představitelů nezávislých pacientských sdružení. Actipatch je patentovaný zdravotnický prostředek, který pracuje na bázi krátkovlnného elektromagnetického vlnění o frekvenci 27,5 MHz.
Vědcům ze společnosti Bio-Electronics se vlastně podařilo přenesení osvědčené technologie z rehabilitačního oddělení nemocnice přímo k pacientovi. Ten tak může využívat výhody této terapie dlouhodobě doma, v práci, při sportu či ve spánku. Actipatch po aktivaci vysílá jemné energetické pulzy do postižené oblasti a působí hloubkově do tkáně.
Actipatch se umístí tak, aby se terapeutická oblast nacházela uprostřed smyčky, a může se přiložit i přes tenké spodní oblečení. Elektromagnetické vlnění způsobuje obnovení poškozených buněk, urychluje hojení, ulevuje od bolesti a tlumí zánět.

Víte, že…
Actipatch je aktivní po dobu 720 hodin nebo 90 léčebných cyklů po 8 hodinách.
– … je k dispozici celá řada Actipatch produktů, určených pro aplikace na koleno, patu, loket, záda, zápěstí, menstruační bolest a hojení ran.
– … nejprodávanější je aplikace na bolesti kolene, páteře a zad a paty.
– … Actipatch Smart Insol je aplikace pro úlevu od bolesti paty, způsobené patní ostruhou nebo zánětem Achillovy šlachy.
– … produkt navíc obsahuje: a) gelovou podpatěnku, kterou lze umístit do boty spolu se zařízením Actipatch, b) přídržné pouzdro umožňující terapii během noci.
– … Actipatch Smart Insol pro terapii paty tedy umožňuje jak mechanickou ochranu patní ostruhy během denní aktivity, tak aktivní pulzní terapii.
– … při klinických zkouškách bylo zároveň dosaženo vynikajících výsledků, které ukazují, že Actipatch je 5x účinnější než běžně prodávané medikamenty na léčbu bolesti.
– Actipatch neobsahuje farmaka a nemá vedlejší účinky. *

Metro

3 Komentáře:

 1. Vladimíra Nováková napsal:

  Dobrý den
  Můžete mi, prosím, zaslat odkaz na firmu, u které je možné tento zdravotnický prostředek objednat ?
  Za ochotu předem děkuji.

 2. Jarmila Pavlicová napsal:

  Dobrý den,
  z Vašich webových stránek jsem se dověděla o novém léčebném prostředku na ostruhu paty o Actipatchu.
  Můžete mi, prosím, zaslat odkaz na firmu, u které je možné tento zdravotnický prostředek objednat /případně jeho cenovou relaci/?
  Za službu a ochotu předem děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.