I vánočním punčem můžete pomáhat

Dát si na olomouckých vánočních trzích vyhlášený punč a ještě tím přispět na dobrou věc. Takovou možnost už tradičně nabízí stánek organizace Dobré místo pro život, který najdete před domem U Zlatého jelena na rozhraní Horního a Dolního náměstí.

Olomouc – Každý den prodává punč jiná společnost nebo organizace a každý den míří výtěžek jiné prospěšné společnosti. V minulém týdnu tak mohli lidé dostat punč například od hokejistů HC Olomouc a přispět tím handicapovaným sportovcům nebo od herců Moravského divadla a pomoci tím Základní a střední škole Credo, jež se zaměřuje na žáky se speciálními potřebami.

Ve středu 14. prosince se ve stánku Dobré místo pro život představí také zástupci regionálního Deníku ve spolupráci s Českým rozhlasem Olomouc. Výtěžek z tohoto dne pak využíjí v chráněných dílnách dětského centra DC 90 v Olomouci-Topolanech.

Tento týden ve stánku Dobré místo pro život: dnes: Centrum APA, výtěžek Společnosti pro ranou péči; zítra: ZŠ Tererova, výtěžek pro Dětské centrum Ostrůvek; středa: Koyo Bearings Česká republika, výtěžek pro Oblastní unii neslyšících Olomouc; čtvrtek: SOLEN, výtěžek pro DC 90; pátek: Evenpro, Plavby Olomouc a Galerie Moritz, výtěžek pro Klokánek Olomouc; sobota: G-CENTRUM a Lékárna u červeného kostela, výtěžek pro spolek Pinokio; neděle: VK UP Olomouc a Olomoucká drbna, výtěžek pro Základní a střední školu Credo.

28.11.2016
Olomoucký deník
http://www.olomoucky.denik.cz/

(Visited 2 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.