Dvě stříbrné z Rakouska putovaly do České Lípy

Přes tři tisíce mentálně postižených sportovců ze sto deseti zemí světa se v polovině března utkalo v devíti sportovních disciplínách v rámci Světových zimních her speciálních olympiád.

Česká Lípa, Rakousko – Klání se letos konalo v Rakousku, odkud českolipská reprezentantka Petra Sádlová přivezla dvě stříbrné medaile. Konkrétně z běhu na lyžích na vzdálenosti 50 a 100 metrů.

Podle slov ošetřovatelek ze stacionáře Denních a pobytových bytových sociálních služeb Česká Lípa (DPSS) se Petra na svůj výkon dlouho a pečlivě připravovala.

„Je nám velikou ctí a Petře Sádlové upřímně děkujeme za nádhernou reprezentaci naší organizace, města Česká Lípa a celé naší republiky. Po návratu Petry z Rakouska jsme ji všichni slavnostně přivítali a z jejího velikého úspěchu se těšíme také ještě dnes,“ uvádí Eliška Šťastná Kysilková z DPSS. Podle ní museli sportovci na tratích bojovat s nepříznivými sněhovými podmínkami ale i přesto dosáhli mimořádných úspěchů.

„Petra se v současné době připravuje na atletické závody, kdy nás bude reprezentovat v Brně na Regionálních hrách ČHSO,“ Kysilková.

JIŘÍ JELÍNEK
Liberecký deník
http://www.liberecky.denik.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.