Žijící Buddha a zázrak uzdravení v podání Clemense Kubyho

foto: Medical Daily

Německý režisér a spisovatel Clemens Kuby se proslavil vskutku zázračným uzdravením. Navzdory prognózám, že po těžkém úraze páteře z invalidního vozíku už nevstane, po roce usilovného cvičení, a zejména zmobilizování vlastní mysli, opět normálně chodí. Ve dnech 20. až 23. dubna 2017 zavítá do Prahy a v rámci jeho programu se budou konat přednášky, besedy a semináře pro veřejnost.

„Úraz jsem považoval za největší katastrofu svého života. Dnes je mým největším pokladem,“ uvádí Clemens Kuby. Po spontánním vyléčení se snažil odhalit mimořádné, leč skryté schopnosti lidského těla a mysli, a tak jezdil s kamerou po celém světě za léčiteli, šamany a osvícenými lidmi, včetně dalajlamy.

Ve čtvrtek 20. dubna v pražské Městské knihovně bude Clemens Kuby vyprávět o nejstarší doložené reinkarnační tibetské linii a dobrodružném hledání současného vtělení 17. karmapy. Součástí přednášky budou ukázky z dokumentárního filmu Žijící Buddha a slavnostní křest stejnojmenné knihy. Od pátku 21. dubna do neděle 23. dubna proběhnou v Klubu Lávka semináře na téma sebeléčebné metody, kterou Clemens Kuby nazval Mental Healing. Prakticky představí způsoby, jak dosáhnout životní proměny a osvobození od tělesných, psychických, pracovních, finančních i vztahových problémů.

Všechny akce budou tlumočeny do češtiny a zúčastní se jich zajímaví hosté jako například herec Jaroslav Dušek a virtuos na didgeridoo Ondřej Smeykal, tvůrci ojedinělé opery L2: Brána života!, inspirované pohnutými osudy Clemense Kubyho.

Vstupné na čtvrteční přednášku činí 150 Kč, setkání s přáteli 17. karmapy je zatím bez vstupného. semináře mental healing jsou se vstupným necelých dvou tisíc kč.

www.clemenskuby.cz

Německý režisér a spisovatel Clemens Kuby spadl v roce 1981 z okna  ve střeše z výšky patnácti metrů! Při dramatickém pádu si zlomil druhý bederní obratel a pád mu přerušil míchu. V lepším případě Clemensovi prorokovali vozík.

Bylo mu tehdy 33 let a všechny vnitřní síly soustředil na své uzdravení. Měl štěstí, že ho hned neoperovali, tehdy se problém zakonzervoval, pacient skončil jako invalida. Kuby dokázal nemožné. Síla ducha, chuť plnohodnotně žít a nevzdat se nepřízni osudu zvítězily. Spirituální síla, oproštění od materiálna, vstup do jiné dimenze, tak by shrnul cestu k vyléčení.

Kuby si svůj zázrak nešetřil jen pro sebe. Jako filmař se potom rozjel po světě a točil o dalších těžce vysvětlitelných uzdraveních. O lidech, kteří odhodili berle a invalidní vozíky a pokračovali bez opory po svých. Navštívil desítky šamanů a léčitelů. Snímek, který z těchto výprav vznikl, nazval Na cestě do sousední dimenze a posléze vydal ještě stejnojmennou knihu. Na promítání filmu sezval Kuby s velkou chutí nejrůznější neurology a jiné lékařské specialisty a stále dokola opakoval svůj dotaz: „Jak si to vysvětlujete?“ Uspokojivou odpověď od lékařů dodnes nedostal.

 

(Visited 44 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.