MDA RIDE proběhne v Praze již podeváté. Na podporu lidí se svalovou dystrofií

V pořadí již devátý ročník dobročinné akce MDA RIDE opět proběhne pod heslem „Jedeme v tom s Vámi!“ 17. června od 10 hodin na Václavském náměstí v Praze. Výtěžek charitativní akce spojené se Spanilou jízdou Prahou je každoročně věnován na podporu lidí se svalovou dystrofií.

Akce je určena všem, kteří chtějí pomoci a mají rádi dobrou muziku a pohodovou atmosféru. Návštěvníky čeká vystoupení skupiny Strahov, Petra Vondráčka s kapelou Lokomotiva, skupiny Eddie Stoilow a kapely Tram 69.

Úplně každý si bude moci sednout a nechat se vyfotografovat na motocyklu Harley-Davidson, prohlédnout si výstavku automobilů Ford Mustang, výstavku amerických veteránů a mnoho krásných motocyklů Harley-Davidson a jiných značek.

Celým dnem budou návštěvníky provázet moderátoři Zdeněk Podhůrský a „Motospíkr“ Majkl Veber. Pro děti je připraveno například tetování sprejem nebo workshop malířky a autorky večerníčků Lucie Seifertové. Jedním z hlavních „hřebů“ celého dne je Spanilá jízda Prahou, které se účastní i nemocní svalovou dystrofií.

„Nemoc zůstává nevyléčitelnou a nedá se ničím zastavit. Postižení ale nechtějí být litováni. Touží se účastnit běžného života. I proto vznikla MDA RIDE – jako snaha zpříjemnit jim něčím zajímavým jejich osudem vymezený krátký pobyt na světě.“ vysvětluje smysl celé akce Josef „Káďa“ Kadeřábek, předseda a zakladatel MDA RIDE.

Program:
10:00 Koncert – kapela Strahov
11:00 Vladimír Hron Show
11:30 Fantom opery Marian Vojtko s Michaelou Gemrotovou
12:00 Radonický Babalet – každý tančí
12:30 Oficiální zahájení 9. MDA RIDE 2017
13:00 Iveta Vítová (Lutovská) – Dražba voucheru SAS Radisson Blu Alcron hotel na večeři v michelinské restauraci a nocleh v pokoji Junior Suit pro dvě osoby v ceně 15 000 Kč
13:45 Start Spanilé jízdy Prahou
14:00 Koncert – Petr Vondráček a kapela Lokomotiva
15:00 Soutěž o nejhezčí motocykl 9. MDA RIDE 2017
15:30 Rytířské hry – rytíři Templu na koních
16:15 Koncert – kapela Eddie Stoilow
17:30 Koncert – kapela Tram 69

Pražský patriot
http://www.prazskypatriot.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.