Smile Train oslavuje Světový den úsměvu

Organizace Smile Train oslavuje Světový den úsměvu (World Smile Day®), den věnovaný úsměvům a projevům laskavosti

Smile Train vyzývá lidi z celého světa, aby se připojili k oslavám

Dnes budou lidé po celém světě slavit Světový den úsměvu (World Smile Day®). Na počest tohoto zvláštního dne zahájila největší světová charitativní organizace Smile Train umožňující bezplatné operace rozštěpu kampaň na oslavu všech lidí, kteří se podílejí na její práci, a všech lékařů, kteří pomáhají měnit životy dětí s vadou rozštěpu ve vlastních komunitách díky bezplatným operacím a komplexní péči o pacienty s touto vadou. Oslava je opravdu globální, protože organizace Smile Train pomohla více než milionu dětí ve více než 85 rozvojových zemích.

Organizace Smile Train zahájí oslavy World Smile Day® v Chicagu a uspořádá soukromý světelný ceremoniál na ikonické budově Two Prudential Plaza, která bude na počest tohoto dne osvětlena červenou a modrou barvou organizace Smile Train. V průběhu slavnostního ceremoniálu se supermodelka, herečka a vyslankyně dobré vůle Christie Brinkley, americký senátor Dick Durbin (D-IL) a náměstkyně primátora Andrea Zopp podělí několika slovy a pronesou slavnostní přípitek. Po osvětlovacím ceremoniálu bude organizace Smile Train pořádat akci pro celou komunitu od 16:00 do 19:00 ve věžovém domě Two North Riverside Plaza s živými hudebními vystoupeními, dárky, hrami a příležitostí setkat se s některými ze slavných podporovatelů organizace.

„Smile Train dlouhá léta pomáhá mezinárodním společenstvím lépe pochopit, že rozštěpová chirurgie není jen kosmetická oprava, za každým novým vytvořeným úsměvem je pro tyto děti nová příležitostí vést zdravý a šťastný život,“ uvedla výkonná ředitelka organizace Smile Train paní Susannah Schaefer. „Cílem tohoto dne World Smile Day® je získat finanční prostředky, které pomohou vytvořit mnoho dalších úsměvů pro děti z celého světa, které se narodily s rozštěpovou vadou.“

Smile Train vyzývá všechny lidi na celém světě, aby se připojili k oslavám World Smile Day® a poslali na Instagram fotografii, která ukazuje, jak se baví a používají hashtag #SmileTrainWSD. Smile Train také vyzývá ty, kteří si objednali zábavní balíček World Smile Day®, aby zaslali i fotografie s předměty z této sady. Chcete-li se dozvědět více o organizaci Smile Train nebo chcete zaslat dar, navštivte prosím webové stránky smiletrain.org.

Smile Train bude také podporovat doprovodné akce po celém světě, včetně:

1. Jižní Amerika: 2. – 6. října bude organizace Smile Train pořádat svou první propagační akci Týden rozštěpů v Jižní Americe, aby zvýšila povědomí o dětech trpících neléčenými rozštěpy. K zúčastněným zemím bude patřit Argentina, Bolívie, Brazílie, Chile, Kolumbie, Ekvádor a Peru. Přítomni budou také vyslanci organizace Smile Train, Miss USA, Miss Universe Argentina, Miss Universe Bolívie, Miss Universe Brazílie, Miss Universe Kolumbie, Miss Universe Ekvádor a Miss Universe Peru.

2. Los Angeles: 5. října uspořádal Kruh vedení mládeže organizace Smile Train (Young Leadership Circle, YLC) oslavu dne World Smile Day® v nočním klubu Poppy s rytmy Nicka Matherse a Matta Handleye a zvláštním hostem DJ Jordynem Woodsem.

3. Čína: 5. října, organizace Smile Train Čína uspořádala večírek na oslavu jejich 2000. úsměvu v partnerské nemocnici Kunming Children’s Hospital.

4. Jihovýchodní Asie: 5. října organizace Smile Train Filipíny uspořádala akci k získání finančních prostředků s jazzovou a bluesovou kapelou Bleu Rascals. 8. října bude organizace Smile Train Indonesia hostitelem veřejné akce v Ragunské ZOO se zábavným běžeckým závodem, dárky a soutěží kostýmů. Organizace Smile Train také darovala při příležitosti svátku World Smile Day® anestetický přístroj, kauter a odsávací přístroj partnerské nemocnici Yangon General Hospital, která je největší nemocnicí v Myanmaru.

5. Jižní Asie: 6. října organizace Smile Train Indie uspořádá soukromou akci v obchodní škole Fore School of Management.

6. Německo: 6. října organizace Smile Train Německo zorganizuje večírek World Smile Day® v lékařské společnosti Adfinitas v Hanoveru.

7. New York: 6. října oděvní obchod Pink Link (Huntington, NY) uspořádá akci Sip and Share pro hosty, aby se dozvěděli více o organizaci Smile Train. Od 6. do 8. října bude 20 % z výtěžku z prodeje nezlevněného zboží darováno organizaci Smile Train. 14. října bude Kruh vedení mládeže organizace Smile Train (YLC) pořádat oslavu dne World Smile Day® v klubu Kola House s hudbou zvláštního hosta DJ Vashtie Kola. Vstupenky koupíte zde.

8. Firemní partneři: Někteří z firemních partnerů organizace Smile Train plánují své vlastní oslavy. Společnost Dr. Brown’s Medical dodá třem největším partnerům Smile Train v Mexiku 660 speciálních lahví pro krmení dětí narozených s rozštěpy. Společnost Labrada Nutrition pořádá 6. října hodinu Facebook live a lekci cvičení pro Smile Train. Společnosti Tetley Tea a Elleven Dental z Velké Británie budou také organizovat večírky.

O organizaci Smile Train

Organizace Smile Train poskytuje bezplatné operace rozštěpů a komplexní péči o děti postižené rozštěpovou vadou v rozvojových zemích. Prostřednictvím školení místních lékařů a posílení partnerských nemocnic po celém světě vyvíjíme trvale udržitelná řešení a škálovatelný model pro léčbu rozštěpů, který významně zlepšuje životy dětí, včetně jejich schopnosti jíst, dýchat a postupem času i mluvit. Chcete-li se dozvědět více o tom, jaký má udržitelný přístup organizace Smile Train díky darům okamžitý i dlouhodobý dopad, navštivte webové stránky smiletrain.org.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.