Ledová sprcha a horké vřídlo

Sledge hokej: Jako přilepení. .. Také po šestém kole si Mustangové drží druhou pozici v lize. Z výjezdu na sever a západ Čech nashromáždili všech šest bodů.

Pardubice – V Litvínově jim stačila první třetina, aby domácí borce osprchovali ledovkou.

„Na poslední dvě minuty zápasu jsme nasadili do útoku kluky po obrně. Bylo to vůbec poprvé co si zahráli všichni tři pohromadě a mě hřál příjemný pocit. Jejich postižení jim nedává moc šancí na plnohodnotné zapojení do hry, ale to nahrazují nasazením a nevynecháním jediného tréninku,“ vysvětluje pardubický trenér Michal Tereska.

V lázeňském městě je ale čekalo horké vřídlo…

„Nástup do zápasu s Karlovarskými žraloky se nám vyvedl. Vystupňovali jsme počáteční tlak dostali se do vedení 3:0. Jenže, to co následovalo po domácím time outu, je zlý sen každého trenéra. Vary dokázaly během jedné minuty ze tří brejků po hrubých chybách srovnat. Nezbývalo nic jiného než také reagovat oddechovým časem. Domluvili jsme se na změně hry a větší bojovnosti. Od té chvíle to byla opět hra pod naší taktovkou. Převahu jsme zužitkovali ve třetí části,“ podotýká Tereska.

HC Litvínov sledge – SHK Mustangové AUTO IN Pardubice 1:8 (1:6, 0:2, 0:0). Branky: Záluský – 1. Kořínek (Kubeš), 5. Motyčka (Štěpyok), 6. Kubeš (Kvoch), 8. Motyčka (Kubeš), 13. Motyčka, 14. Kubeš, 16. Kořínek (Kubeš), 24. Kubeš (Motyčka). SKV Sharks Karlovy Vary – SHK Mustangové AUTO IN Pardubice 4:6 (3:3, 1:1, 0:2). Branky: 10., 10., 10. a 22. Geier (Jeřábek) – 8. Hering, 9. Michalec (Motyčka), 10. Doležal (Kubeš), 19. Kubeš (Michalec), 32. Hering (Michalec), 43. Kubeš (Hering).

Pardubický deník
http://pardubicky.denik.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.