Na benefiční Běh upřímných srdcí zve v sobotu jezero Milada

foto: Flicker.com

Nadační fond Upřímné srdce zve v sobotu 1. září k jezeru Milada na 3. ročník Běhu upřímných srdcí na jezeře Milada u Chabařovic.

Chabařovice – Pro aktivní běžce bude připravena pětikilometrová trasa, rekreační běžce čeká trasa jeden kilometr, krátké trasy jsou připraveny i pro nejmenší děti. Letos organizátoři přidávají štafetu OHK Ústí v běhu na 3 km pro tříčlenná družstva. Lze se těšit na doprovodné aktivity (koníčci, pejsci, malování na obličej, novinky v oblasti zdravé výživy, bojové hry), zastoupen bude i ústecký magistrát s infostánkem.

Jednotlivci i družstva se mohou registrovat na www.uprimnesrdce.cz/beh/.

Akce pomůže hendikepovaným dětem. Nelince s dětskou mozkovou obrnou chtějí rodiče dopřát cvičení na neurorehabilitační klinice Axon v Praze za 20 tisíc korun, osmiletý Adámek s neurovývojovou poruchou dostane tablet s výukovým programem za 20 tisíc, Valerii (6) s dětskou mozkovou obrnou pomůže speciální léčebný program v Klimkovicích za 50 tisíc. Akce pomůže i Lukáškovi (15) s těžkou srdeční vadou a dalším dětem. Vybrané částky za registraci budou předány v plné výši dětem zařazeným do programu pomoci fondu Upřímné srdce z Ústí.

Ústecký deník
http://www.ustecky.denik.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.