ADRA vede dobrovolnické programy i v Kroměříži

ilustrační foto: Tim & Selena Middleton / Flickr.com

Dobrovolnické centrum ADRA nově vede od října dobrovolnické programy i v Kroměříži. Zařadilo se tak mezi města, která nabízí možnost dobrovolnické služby v partnerských zařízeních, jako jsou domovy pro seniory či domovy pro osoby se zdravotním postižením.

MOTIVACE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Dobrovolníkem se však nemůže stát jen tak každý. Na prvním místě musí být správná motivace pro dobrovolnou mezilidskou činnost. Prvními dobrovolníky v Kroměříži se stali studenti střední zdravotnické školy, gymnázia, ale i pracující lidé středního věku.

Centrum si zájmu váží. „Velice nás těší, že Sociální služby města Kroměříže projevily velký zájem o dobrovolnictví,“ vděčně říká koordinátorka dobrovolníků ADRA v Kroměříži Dana Trubenová.

NOVÍ DOBROVOLNÍCI UŽ POMÁHAJÍ

Noví dobrovolníci tak už od října docházejí například do Domova pro seniory U Kašny, Domova pro seniory U Moravy a Domova pro osoby zdravotně postižené Barborka. „Děkujeme zaměstnancům partnerských zařízení i ředitelce Sociálních služeb města Kroměříže za jejich vstřícnost,“ dodává koordinátorka.

DOBROVOLNÍKEM SE MŮŽEŠ STÁT I TY

V případě, že i vy chcete věnovat svůj volný čas pomoci druhým, můžete se také k týmu ADRA přidat. Stačí kontaktovat kroměřížskou koordinátorku Danu Trubenovou na telefonu 605 876 755 nebo e-mailu dana.trubenova@adra.cz

Kroměřížský deník
http://kromerizsky.denik.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.