Vozíčkáři zdolávali Stezku korunami stromů, závodili i členové The Tap Tap

Na Stezce korunami stromů Krkonoše v Janských Lázních se premiérově uskutečnil charitativní závod Ford Run Up. Vozíčkáři společně s běžci pokořili 45 metrů vysokou věž.

Akce se účastnili i členové Klubu vozíčkářů v Trutnově, skupina The Tap Tap, která po skončení mítinku zahrála při krátkém koncertu, žáci Obchodní akademie Olgy Havlové Janské Lázně, zástupci HC Trutnov a sledge hokeje Pardubice.

Trasa závodu byla dlouhá 1300 metrů. Závodilo se v kategoriích mechanických a elektrických vozíků. Pořadatelé věnují výtěžek více organizacím.

Stezka korunami stromů Krkonoše chystá na příští sobotu 25. května novinku. Organizuje unikátní ranní prohlídku, která vyvrcholí pozorováním východu Slunce z vyhlídkové věže vysoké 45 metrů.

„Pro návštěvníky ranní prohlídky budeme mít připraveno také malé ranní občerstvení, kávu a čaj, které si budou moci vychutnat přímo během rozbřesku na vrcholu vyhlídkové věže. Snídaně je již započtena v ceně vstupenky,“ upřesnil Zdeněk Pop, marketingový ředitel Stezky korunami stromů Krkonoše.

Návštěvníky provede Stezkou průvodce ze Správy Krkonošského národního parku, který se s nimi podělí o odborný výklad na téma ptactvo Krkonoš. Sdělí také několik zajímavostí o probouzení lesa a blahodárném vlivu slunce na přírodu.

Hradecký deník
https://hradecky.denik.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.