Charitativní běh Run and Help pomohl nemocným dětem. Běžely i známé tváře

foto: Flicker.com

Pršelo, jen se z konve lilo. Celé úterý. Pořadatelé charitativní akce Rund and Help byli jako na trní, jestli vůbec někdo na Stínadla dorazí běhat a podpořit tak bohulibou myšlenku celého projektu. Nakonec byli příjemně překvapeni, vždyť na zelený pažit fotbalového stadionu vyběhlo v průběhu dne šest stovek účastníků, kteří přispěli rekodními 45 tisíci korunami trojici těžce postižených děti!

„I přes nepřízeň počasí se akce podařila a vzbudila velký zájem u dětí i dospělých, za což jsme moc rádi,“ září oči hlavnímu organizátorovi akce Vilému Kunzovi, CSR manažerovi FK Teplice. Žlutomodrý klub akci pořádal podruhé ve spolupráci s Kontem Bariéry.

Na Stínadlech se proběhlo i několik známých tváří, například místní fotbalové legendy Verbíř, Vachoušek, Melichar nebo Franke, hokejisté Litvínova Lukeš, Hübl, Trávníček či házenkářky mistrovského Mostu a reprezentace Mikulčík, Borovská a Kostelná s trenérem Bašným. Nechyběli ani primátor Teplic Bc. Hynek Hanza a jeho náměstek Jiří Štábl, na místě byla rovněž zástupkyně Konta Bariéry Petra Seberová či zástupci spolku Silou hlasu.

„Od osmé hodiny ranní postupně přícházely jednotlivé školy; od nejmenších tříd základních škol až po střední školy, jedna dorazila například až ze Žatce a další z Chomutova. Během dopoledne se pak zúčastnili akce také zástupci našich partnerů, společnost Lanutti si vyrobila pro tuto akci speciální trička, ve firemních barvách běželi také zástupci společnosti OLPE,“ informuje manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

„Moc děkujeme zástupcům našich partnerských klubů a našim partnerům, že podpořili nejen dnešní akci, ale také dobročinnou charitativní aukci dresů, která stále probíhá. Odkaz na ni najdou fanoušci na našem webu,“ přidává Kovařík.

František Bílek
Teplický deník
https://teplicky.denik.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.