Benefiční akce ve Slezských Pavlovicích se vydařila

illustrator foto: g-point / stock.xchng

Ve Slezských Pavlovicích se v sobotu pomáhalo na dobrou věc. Na nemocného Pavla Palkoviče se vybralo více než 15 tisíc korun.

Akce se konala na místním fotbalovém hřišti. Ve 14 hodin měl výkop výběr domácího týmu mladých proti starým a úspěšnější nakonec byli mladí, kteří vyhráli 3:1. Následně se na pěkně zaplněném hřišti odehrálo utkání Slezských Pavlovic a staré gardy Slezského FC.

V barvách Opavy se představili třeba Alois Grussmann, Zdeněk Pospěch nebo Lumír Sedláček. Jejich zkušenost se v zápase projevila a domácí přejeli 9:2. O výsledky ale v sobotu nešlo.

Mnohem důležitější totiž je, že se vybralo více než 15 tisíc korun pro nemocného Pavla Palkoviče z Opavy. Toho v sedmnácti letech postihlo krvácení do mozku a od té doby je připoután na invalidní vozík.

„Jsme rádi, že se povedlo vybrat tolik peněz. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem zúčastněným, celé staré gardě Opavy a především pak Lumíru Sedláčkovi,“ řekl organizátor celé akce Jan Holouš a doplnil: „Celý den se vydařil, byla tady super atmosféra a hlavně si to Pavel užil, což je nejdůležitější.“

Bruntálský deník
https://bruntalsky.denik.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.