Triumf Jiráska v turnaji SP

golf

Golf Club Mstětice nedaleko od Prahy nedávno hostil po tři dny již devátý ročník turnaje světového poháru v golfu hendikepovaných Czech Disabled Golf Masters 2019.

Náchod – Po mnoha kladných ohlasech zahraničních účastníků na loňský ročník se v letošním roce přihlásilo rekordních třiaosmdesát hráčů z devatenácti zemí světa včetně reprezentantů ze zámoří – Kanady a Chile.

První den se odehrálo cvičné kolo a Pro-Am turnaj, v němž ve společných flightech s paragolfisty nastoupili partneři CZDGA a hosté.

V dalších dvou dnech následovala dvě kola soutěžní, v nichž se hráči kromě nástrah hřiště museli vyrovnat s nesmírně náročnými klimatickými podmínkami a teplotami až 37 stupňů Celsia.

Veliký úspěch zaznamenal český hráč ve stablefordové kategorii. Stanislav Jirásek z Machova tuto kategorii vyhrál s převahou čtyř ran před druhým a deset ran před třetím v pořadí.

„Jsem moc rád, že jsem si z mistrovství Evropy ve Španělsku přivezl formu i sem do České republiky a zvítězil. Nebylo to ovšem vůbec lehké, protože největším soupeřem všech golfistů bylo úmorné vedro. Nicméně přežili jsme to všichni ve zdraví a to je fajn,“ hodnotil domácí podnik světového poháru machovský šampion Stanislav Jirásek.

Hradecký deník
http://hradecky.denik.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.