Kraj vyhlašuje sbírku pro těžce nemocného chlapce

Finanční sbírku, která má pomoci dalšímu nemocnému dítěti, si vzal pod patronát Karlovarský kraj a postiženým je v tomto případě devítiletý Honzík Šnajdr.

Karlovarský kraj – Po protahovaném indukovaném porodu nejevil Honzík známky života a zdravotníci ho museli dvakrát oživovat. Následkem těžké hypoxie má postižený mozek a velké problémy s pohybem. Rodině schází peníze na potřebnou léčbu.

„Honzíkovi nejvíce pomáhají opakované intenzivní rehabilitace v Adeli Medical Center v Piešťanech, které jsou ovšem velmi drahé. Rozhodli jsme se proto s kolegy ve vedení kraje, že pro chlapce vyhlásíme veřejnou sbírku a pokusíme se mu ulehčit jeho nelehkou cestu životem,“ uvedla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová.

Zájemci, kteří chtějí Honzíkovi pomoci, mohou finanční prostředky vložit do zapečetěné pokladničky umístěné v recepci budovy A Krajského úřadu Karlovarského kraje. Pokladničky budou k dispozici rovněž na akcích pořádaných Karlovarským krajem. Přispět lze také na speciální bankovní účet, který nese číslo 123-479000247/0100.

Chebský deník
http://chebsky.denik.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.