Vejprty: Průšvih? Noviny šťourají do požáru

foto: MorgueFile

Při požáru v domově pro mentálně postižené ve Vejprtech na Chomutovsku zemřelo včera ráno osm klientů. Záchranáři na místě ošetřili 30 lidí, v nemocnicích jich zůstává pět. Dva jsou ve vážném stavu, jeden z nich bojuje o život a je v kómatu. Příčinu ohně zjišťují kriminalisté, požár vyšetřují jako obecné ohrožení z nedbalosti. Podle vejprtské starostky Jitky Gavdunové (ODS) bylo zabezpečení budovy proti požáru nadstandardní, přeživší klienti by se měli zatím vrátit do Vejprt. Pomoc nabídl Ústecký kraj, okolní obce i stát.

Celý článek naleznete v Parlamentních Listech: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vejprty-Prusvih-Noviny-stouraji-do-pozaru-610562

(Visited 16 times, 1 visits today)

1 komentář

  1. Málo zaměstnanců ? Proč čekat až se vrátí ukrajinci ? Nebylo by lepší prolustrovat uchazeče o zaměstnání přímo ve Vejprtech ? Jsou tam lidé kteří jenom proto že je třeba zaměstnávají pouze na sezonní práce, tudíž nemají pracovní poměr na neurčito tak pak nemají ani nárok na byt a žijí třeba v podnájmu bez pitné vody, a pracovat umí a marně shání práci !!!

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.