Charitativní Běh Dobrého Draka pomůže Lucince a její rodině

foto: Flicker.com

10. října od 9:00 hodin, letiště v Trutnově

Běh Dobrého Draka 2020, tentokrát pro hendikepovanou Lucinku Kašparovou, se v letošním komplikovaném roce stává skutečností.

Poběží se i přes nová vládní opatření. Průběžný start bude mezi 9. a 12. hodinou.

„Přijdeš – odprezentuješ se – dostaneš číslo – běžíš 6, 10 nebo 15 km podle tvého výběru. Po doběhu zaznamenáme tvůj čas a po doběhnutí všech účastníků vytvoříme výsledky, které vyvěsíme na web a vyhlásíme on-line,“ popisují organizátoři s tím, že nebude žádný pevný čas startu, aby se maximální počet běžců a běžkyň, „rozmělnil“ v čase a prostoru. Dětské závody se zatím řeší, aktuální informace najdete na Facebooku či webu akce. Veškerý doprovodný program musel být zrušený.

U prezentace bude kasička na příspěvky pro Lucinku, která potřebuje i větší a lepší kočár, aby mohla pohodlně dojíždět do Speciální školy v Trutnově. Lucince ale také můžete přispívat i na transparentní účet 2501752875/2010.

Po doběhu a po rychlém občerstvení je třeba odejít z letiště, aby se tam nehromadilo velké množství lidí. „Prosíme, pamatujte, že Běh Dobrého Draka nikdy nebyl závodem jako takovým, ale během pro dobrou věc, abychom pomohli druhému a sami udělali něco pro své tělo! Těšíme se na každého běžce,“ vzkazuje tým organizátorů.

Krkonošský deník

http://krkonossky.denik.cz/

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.