Začala charitativní akce Cihla. Podporuje ji houslista Svěcený

Od včerejška si můžete zakoupit symbolickou cihličku. Stojí sto padesát korun a zakoupením cihly přispějete na samostatnější život mentálně postižených lidí. Patronem celé akce je známý houslový virtuóz.

Od května do září si mohou lidé koupit cihličku. Výtěžek z prodeje putuje k mentálně postiženým. Vybrané peníze pomohou s rozvojem terapeutických a sociálních dílen.

Pro mentálně postižené je nezbytné, aby měli nějaké zaměstnání, proto peníze půjdou také na vybudování pracovních center.

Lidé si však nemusí jen kupovat cihličky. Mohou se zúčastnit i Běhu pro cihlu. Za každého, kdo si zaběhá, věnuje Stavební spořitelna České spořitelny sto padesát korun, tedy stejně, jako byste si koupili cihlu.

Lidé už přispěli spoustou peněz na samostatnější život mentálně postižených. Pomohli k jejich začleňování do společnosti, protože se jedná o lidi, které když poznáte, zjistíte, že z nich můžete mít mnohdy i ty nejvěrnější přátele.

Patronem akce je Jaroslav Svěcený, který letos podpoří Cihlu koncertem. Ten se bude konat v pondělí dvacátého května od 19:30 v Novoměstské radnici v Praze. Součástí koncertu bude i autogramiáda nového CD Jaroslava Svěceného, jež se jmenuje Ve znamení tanga a je celé v rytmech latinsko americké hudby.

Jiří Marek
invArena

(Visited 1 times, 1 visits today)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.