KONTAKTY

Adresa redakce:

Bariéry o.s.
Novákových 1359/19
Praha 8 – Libeň
PSČ 180 00

email: admin@invarena.cz
Náměty a připomínky, reklamace a stížnosti zasílejte prosím na výše uvedený kontakt.

 

 

Šéfredaktor:

MarekJiří Marek

 

 

Redaktorka, korektorka

Šárka Marková

e-mail: markova@invarena.cz

 

 

Grafička:

sagulováLenka Sagulová

email: admin@invarena.cz

 

 

Stránky vytvořila Meisterkoch s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 komentáře

  1. Dobry den chtela bych se zeptat v nejblisi dobe mam dostat prispevek na automobil jsem tezce postizena a mam 24hodinovi dohled a chtela bych vedet jestli si mohu koupit vetsi automobil jako treba tranzit jsme 3dospele osoby +ridic a mam 3 psi a do osobniho auta se mi urcite kotec nevejde a uz bych se nam tam nic neveslo tak mam prozu jestli si mohu koupit tranzita

  2. Dobrý den, píši vám jménem divadélka Verva, které již mnoho let hraje v Praze. Jsme divadlo integrované, naši „herci“ jsou tělesně, zrakově (někteří zcela nevidomí), ale hrají s námi i lidé zdraví. Spojuje nás nejen láska k dramatickému umění, ale hlavně velké kamarádství. Máme mezi sebou dobré muzikanty a také šikovné literáty, takže jsme do jisté míry i divadlem autorským. Hrajeme v organizacích zdravotně postižených, v klubech aktivního stáří ve školách a na různých přehlídkách si rádi změříme síly s ostatními soubory. Pokud by měl někdo zájem zahrát si s námi, může se ozvat.
    Věk, míra postižení nerozhodují. Jde hlavně o to, že by zde nalezl výbornou partu a podílel se na příjemné činnost.Rádi poskytneme bližší informace a pozvání na některé naše představení. Za divadélko Verva Daniela Skalová.

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.