Benefice Zpíváme pro Tebe se blíží, koupí důležitý kočárek

Severočeské divadlo 7. března v 18 hod. hostí 7. benefici Zpíváme pro Tebe. Pořádá ho Ústecký dětský sbor, hlavními partnery jsou Univerzita J. E. Purkyně a Pedagogická fakulta.

Ústí n. L. – Výtěžek opět dostane potřebná rodina z ústeckého regionu, rodina Tomáše, Michaely a jejich chlapečka. „Jsme se ženou upoutaní na invalidní vozík. Narodil se nám zdravý kluk. Abychom s ním mohli na procházky, potřebujeme pomocný kočárek Swiss trac pro vozíčkáře s dětmi do 5. roku věku,“ ví otec Tomáš. S vozíkem se může i osoba na vozíčku pohybovat ve městě i terénu.

Pro dítě je třeba ho doplnit dětskou sedačkou a rychlospojkou. Cena vozíku je asi 250 tisíc, cena sedačky asi 10 000 korun. „Obnos bude těžké získat. Přála bych si, aby výtěžek byl minimálně 200 tisíc korun,“ uvedla organizátorka koncertu Martina Zemanová.

Na benefici se opět představí Ústecký dětský sbor UJEP (sbormistři Martina a Petr Zemanovi, klavírista Václav Krahulík), z osobností slíbili účast moderátoři Jan Šťastný a Kateřina Brožová, Daniela Šinkorová, Bohuš Matuš a Václav Kopta.

„Důvěryhodnost benefičního koncertu podtrhne projekce,“ říká Martina Zemanová.

Ústecký deník
http://www.ustecky.denik.cz/

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.