Kdo ničí auto postižené ženy?

Postižená žena z Bohumína je naprosto zoufalá. Už několik let jí život komplikuje zatím neznámý vandal.

Několikrát jí propíchal pneumatiky u auta, naposledy své dílo ale dokonal. Dovnitř vozu jí totiž nalil kyselinu máselnou. Likvidátor tak konstatoval, že auto je úplně na odpis. Kdo a proč tohle ženě, která je částečně postižená a ochrnutá, dělá?

redaktorka:
Jednačtyřicetiletá Radka Kotlářová nemá lehký osud. Od kolen dolů je částečně ochrnutá a kotníky necítí vůbec. Necitlivou tkáň navíc likvidují bakterie zlatého stafylokoku. Přesto se pere se životem jak umí. Teď ale zažívá doslova horor. Někdo jí už nejméně čtyřikrát propíchal pneumatiky. Ale to není všechno.

Radka KOTLÁŘOVÁ, postižená žena:
V sobotu ráno na mě zvonili policie, a že ať jdu k autu, že teďko už nebyly jenom propíchané gumy, ale rozbité okno od řidiče a v autě byla rozlita kyselina máselná.

redaktorka:
Auto vždycky nechávala před domem na místě pro invalidy. Ale aby ho pachatel jen tak nenašel, zaparkovala o ulici vedle. Ani to nepomohlo.

Radka KOTLÁŘOVÁ,:
Je to hroznej zápach, je to něco jak hnůj s nějakou syntetickou látkou. Ten smrad prostě jde cítit i po týdnu, když je auto pořád otevřené, asi na sto metrů.

Zlatuše VIAČKOVÁ, mluvčí Policie ČR, Karviná:
Prosíme případné svědky, kteří viděli poškozování tohoto vozidla, aby se nám přihlásili na linku 158.

redaktorka:
Bez svědků se policie v tomto případě neobejde. Možná někdo pachatele zahlédl. Kdo jím asi tak může být? Zřejmě ubohý člověk, který má v sobě nekonečně mnoho zloby či zášti. Invalidní žena prý s nikým neměla konflikt, nikomu nedluží peníze. Z jakého důvodu ji někdo neustále pronásleduje? Proč jí zničil auto, bez kterého se nedostane k lékaři, ani do obchodu?

Radka KOTLÁŘOVÁ, postižená žena:
Nejím, nespím, pořád člověk uvažuje proč, kdo, za co. A to je to nejhorší. Byla jsem po týdnu venku včera a díváte se, jestli se na vás někdo nedívá, nebo… nesleduje, nevím.

redaktorka:
Paní Kotlářová teď zažívá nejen pocity bezmoci, ale i hrůzy. Přemýšlí nad tím, co jí neznámý člověk může ještě udělat, když auto už zlikvidoval.

Prima FTV.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.