Zbavte se nepotřebných knih a přispějte na charitu, chystá se bazar pro Dobromysl

Městská knihovna Beroun pořádá ve spolupráci s Dobromyslí bazar knih, který proběhne ve vestibulu knihovny ve dnech 18. a 19. března.

„Výtěžek z bazaru knih poputuje do obecně prospěšné společnosti Dobromysl, která poskytuje sociální služby dětem, mladistvým i dospělým se zdravotním postižením z Berouna a širokého okolí,“ uvedla za Dobromysl Pavlína Štochlová.
Řada z nás má doma v poličkách knihy, které jsme rozečetli a nedočetli. Knihy, které jsme přečetli a číst už znovu nemusíme. A pak takové kousky, které se zkrátka nějakým záhadným způsobem objevily v naší domácnosti a my na ně nejspíše nikdy nesáhneme. „Takové knihy můžete právě teď odnést do berounské knihovny a odměnit se pocitem, že se dostanou do rukou novému čtenáři a zároveň jejich koupě přispěje k dobré věci,“ dodala Pavlína Štochlová.
Samotný bazar proběhne ve dvou dnech – v pátek 18. březnaod8:30do17:00avsobotu 19. března od 8:30 do 11:00. Pokud na bazar dorazíte i s vašimi nejmenšími, určitě vás potěší přítomnost dětské rukodělné dílničky, dále pak třeba i prodej mýdel, svíček, koupelových solí a keramiky ze sociálně terapeutické dílny Dobromysli. Dílnička bude na v knihovně otevřena v pátek od 13:00 do 17:00, v sobotu pak po celé dopoledne.

PETRA LIŠKOVÁ
Berounský deník
http://www.berounsky.denik.cz/

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.