Jsme tu také aneb Festival nejen pro postižené v Prostějově

Festival nejen pro postižené se v Prostějově vydařil. Dík pořadatelům, účinkujícím a zároveň divákům, hostům, i počasí. Za příspěvek velmi děkujeme.

Heslo, které bylo všem viditelné nad scénou bylo jednoduché a říkalo – Jsme tu také. Ano, žijí mezi námi lidé, kterým Osud zcela nepřál všeho, ale i oni chtějí normálně žít a bavit se a zažít v nudné šedi každodenních dnů nějakou zábavu.

Naštěstí v Prostějově je skupina lidí, která pro ně – ale i s nimi, dělá nádherný festival a tak v pátek 26. května, na náměstí u muzea bylo podium, kde se střídali účinkující z celé republiky jednak v roli účinkujících ale i diváků.

Sem tam prostřídáni i nějakými hosty. A bylo nádherné se dívat, jak ta vystoupení, dlouho nacvičená, těm zúčastněným přinesla ohromný pocit „být u toho „!

Na pódiu se střídaly i prostějovské spolky a skupiny – a my jsme fotografií zastihli vystoupení prostějovských loutkářů z Loutkového divadla Starost.

Poděkování tedy patří zejména pořadatelům, kteří dokázali tento festival vybudovat doslova z ničeho! Držíme jim palce i napřesrok!

Ivan Čech

Prostějovský deník

https://prostejovsky.denik.cz/

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.