Příznivci plavání si mohou zaplavat v říjnu zdarma

Milovníkům koupání a vodních radovánek vychází vstříc Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP). Svým pojištěncům opět nabízí plavání zdarma nebo za zlevněné vstupné.

Plavání patří k nejpřirozenějším a zdraví prospěšným aktivitám člověka. Přináší radost z pohybu, posiluje zdraví, zlepšuje náladu i celkovou kondici. Lidé, kteří se plavání věnují pravidelně, mají lepší pohyblivost celého těla a méně trpí fyzickou a psychickou únavou. 

Nabídka se vztahuje na 75 bazénů, plaveckých areálů, relaxačních center, městských lázních, akvaparků a sportcenter po celé České republice a trvá celý říjen.

„Pro klienty ČPZP je opět zajištěn vstup do vybraných plaveckých bazénů ve vybraných městech a obcích zdarma nebo za zvýhodněnou cenu. Nabídka platí na celý měsíc říjen v zařízeních, se kterými má ČPZP uzavřen smluvní vztah. Pokud jste milovníkem klasických plaveckých bazénů, využít můžete toho, který je nejblíže vašemu bydlišti.“ uvedl vedoucí oddělení programů ČPZP Ing. Radim Krčmář s tím, že pro uplatnění volného vstupu nebo slevy stačí jen předložit průkaz pojištěnce ČPZP.

Hodinu plavání zdarma mohou využít například držitelé průkazu pojištěnce ČPZP v Brně v městském plaveckém stadionu Lužánky, městském bazénu v Čelákovicích, v plaveckém areálu v Děčíně, či v krytém bazénu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Kompletní seznam plaveckých bazénů, kde ČPZP zajistila pro své klienty plavání zadarmo nebo za výhodnější cenu, najdete na adrese http://www.cpzp.cz/clanek/3817-0-Ostatni-produkty.html.

Plavání doporučují lékaři i jako rehabilitaci při bolestech zad. Pohyb ve vodě totiž přináší odlehčení naší páteři, příznivě prospívá také kloubům a zvyšuje jejich pohyblivost. Je to aktivita, která je vhodná i pro budoucí maminky. Uleví se jejich zádům, která s rostoucím bříškem dostávají zabrat. Uvolní se také cévy v oblasti pánve a lépe se prokrví i namáhané nohy.

 tisková zpráva

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna je druhou největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou s více než 1,2 milionu pojištěnců a více než sto pobočkami po celé České republice.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.