Podpořili jsme Denní centrum Mateřídouška

Před Vánocemi jsme uspořádali další charitativní akci naší školy – tentokrát je příspěvek určen pro klienty sociálně terapeutického centra pro mentálně postižené Mateřídouška v Sokolově.

Na akci jsme se pečlivě připravovali – děti vyráběly a malovaly, vymýšlely vánoční disciplíny a nacvičovaly vánoční koledy, paní učitelky a páni učitelé za běhu celou akci korigovali a sami vyráběli a v neposlední řadě maminky a babičky (a možná i tatínkové a dědečkové) pekli a zdobili vánoční cukroví a vyráběli všemožné výrobky, aby i oni přispěli svou troškou do mlýna – a že to nakonec byla pořádná troška.

Díky této akci jsme vybrali 13.370,- Kč, které žáci školního parlamentu slavnostně předali zástupcům terapeutického centra Mateřídouška.

Chceme poděkovat všem, kteří se na akci podíleli – všem zaměstnancům školy, protože každý pomohl a přispěl, dětem, které se na akci pečlivě připravily a ve všem pomáhaly, a také rodičům. Rodiče, moc děkujeme, že jste přišli, byli jste báječní. Pomohli jste nám opět získat pocit, že dělat akce pro vás má smysl. Děkujeme za podporu, děkujeme, že jste s námi.

ZŠ Sokolov, Křižíkova 1916

Sokolovský deník

http://sokolovsky.denik.cz/

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.