Čtyřicet pojízdných tašek získalo uplatnění u kutnohorských seniorů

ilustrační foto: Geert MorgueFile

Klienti v Centru pro zdravotně postižené seniory v Dolní ulici získali pro komfortnější nákupy a procházky po městě speciální pojízdné tašky. Podporu zrealizovala společnost Zero Point, která v zahradách Galerie Středočeského kraje (GASK) provozuje v lodním kontejneru industriální bistro, ve spolupráci s kolínskou firmou Jon.cz.

Čtyřicet pojízdných tašek se snadno daří i odepnout a použít jako batohy. „Oběma firmám děkujeme. Určitě tašky najdou u našich klientů uplatnění,“ uvedla ředitelka centra Alena Remešová. Kromě pojízdných tašek dostali klienti centra také masážní límce.

„Chtěli jsme udělat radost seniorům, abychom jim v této nelehké době alespoň o něco více zpříjemnili zvláštní dobu. Věřím, že tašky se jim hodí a budou je často používat,“ řekl Daniel Berka s tím, že by seniory v novém roce rád pozval do zahrad GASK.

„V soutěži společnosti Foxconn jsme postoupili do finálového kola soutěže X-DAY, kam jsme se přihlásili s žádostí o finanční podporu speciálního koncertu a dalšího překvapení. Věřím, že naše mezigenerační propojení bude přínosné,“ dodal.

Hana Pilcová

Kutnohorský deník

https://kutnohorsky.denik.cz/

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.