Středočeský krajský soud ve středu poslal šestatřicetiletou zdravotní sestru, která ubodala svoji sedmiletou dceru s mentálním postižením, na 18 let do vězení. Žena se k činu přiznala, sama také chtěla spáchat sebevraždu. Policisté ji našli v bezvědomí. Matka s trestem nesouhlasí, proti rozhodnutí si na místě podala odvolání. Za vraždu zvlášť surovým způsobem jí hrozil i výjimečný trest.
Celý článek naleznete na idnes.cz: https://www-idnes-cz.ezproxy3.nkp.cz/praha/zpravy/soud-ubodani-mentalne-postizena-dcera-rozsudek.A260624_133057_praha-zpravy_ba
Přidejte odpověď